Öneride bulun
Yayıncı Hakkında

BU YAYINEVİ

1982 yılından bu yana yayın sektörü içinde olan Yayınevimizin yayımladığı, okul öncesinden başlayarak ilk ve orta öğretimi kapsayan yüzlerce eser ile kültür yayınları bulunmaktadır.
Çağdaş ve nitelikli eserlerin okunması çocukluk yıllarından başlayarak iyi bir okuma alışkanlığının yerleşmesine katkı sağlar. Bu gerçekten yola çıkarak, 1996 yılından başlamak üzere, her yıl düzenleyerek gelenekselleştirdiğimiz Bu Yayınevi Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Yarışması zincirinin ilk halkasını Çocuk Romanı Yarışmasıyla oluşturduk. Her geçen yıl zincire yeni bir halka eklendi. Bugüne kadar yapılan roman, öykü, masal ve çocuk kitabı resimleme yarışmalarında alanında uzmanlaşmış, seçkin jüri üyelerinin, titiz ve özverili çalışmaları sonucu, birbirinden değerli yeni yazarlar ve özgün eserleri edebiyat dünyasına kazandırıldı.
Bir yazarın, yazmaya yüreklenmesi, ancak yazdıklarının okunurluğu ile mümkündür. Bizler de yazarlarımız gibi, üretirken, eserlerin daha çok okura ulaşmasını, okur tarafından beğenilmesini amaçlarız.
Son yıllarda, üretilen eserlerin okura ulaşmasında önemli rol oynayan sanal ortamda kitapların tanıtımı bu yöndeki olumlu gelişmelerdendir. Biz de daha çok okurla buluşmak ve kitaplarımızı tanıtmak amacıyla kendi web sayfamızı oluşturduk. Halen % 50’si bitmiş durumda olan sayfamızda tanıttığımız kitaplarımızı, kendi web sayfamızın dışında da sizlerin sitesinde okurlara tanıtmak istiyoruz. Teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde, bu yolla okur kitlesinin daha da çok gelişeceğine inanmaktayız. Bu da, aydın, çağdaş ve bilgili bir toplumun oluşturma yolunda çalışan hepimizin amacıdır.

Emeğimizi, coşkumuzu ve sevgimizi sizlerle de paylaşmak istiyoruz.

Bu yüzden, sizinle temas edip, bu teklifi sunmaya karar verdik. Lütfen, bu konudaki çalışma şartlarınız ve sorularınızı aşağıdaki mail ve e-mail adreslerimize ve telefon ve faks numaralarımıza iletiniz. Talebiniz üzerine, Yayınevimiz ve yayınlarımız hakkında daha geniş bilgi gönderilecektir.

Okuyan, araştıran, geliştiren, çağdaş bir toplum dileğiyle...

Saygılarımızla,

Enis KarahasanArama:
Yayınevi Kategorileri

BU YAYINEVİ

KitapAvrupa © 2019
© 2010-2019 Her Hakkı Saklıdır.