Öneride bulun

Hakkımızda

Kitapavrupa 2009 yılından bu yana Kitapyurdu’nun  Avrupa temsilciliği olarak hizmet vermektedir.

Kitapavrupa sadece internetten Türkçe kitap satışı yapan bir kitapevi değil, aynı zamanda kültür hayatımızla ilgili konularda herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olabilmek arzusundadır.

Avrupa’daki kitap sevenlere web kitap hizmetini Almanya Köln merkezli olarak sunmaktayız. Online sayfamızda 300 binden fazla, çoğunluğu Türkçe olan, İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça gibi, dünya dillerinden on binlerce kitap bulunmaktadır.

Kitapavrupa'da ürün satın alma mecburiyeti olmadan arzu ettiğiniz sıklıkta misafirimiz olabilir, mağazamızı tanıyabilir, istediğiniz eserleri alışveriş listenize ekleyip satın almadan orada tutabilir ve dilediğinizde bu eserleri satın alabilirsiniz.

KitapAvrupa sadece bir alış veriş sitesi değil aynı zamanda Köln merkezli bir kütüphane niteliğindedir. Merak ettiğiniz kitabın içeriğini ve giriş sayfalarını, o kitabı satın almadan, ilgili kitabı seçip “içeriğe göz at” menüsünden okuyabilirsiniz.

Niçin Varız?

Başta Almanya olmak üzere Avusturya, Belçika, Fransa, İngiltere, İsviçre, Hollanda gibi Avrupa ülkelerinde yaşayan vatandaşlarımızın okuma talebini karşılamak bizim hedefimiz.

Kurulduğu ilk günden bugüne Türkçe kitap piyasısındaki tüm ürüneri hiç bir ayrım yapmadan sunan en eski online kitapeviyiz .

Kitapavrupa,okuyucu aradığı kitaplaraoturduğu yerden rahatça ulaşabilsin diye var.

Kitapavrupa hepimizin bildiği bir sözü prensip edindi: “ Vakit nakittir.” Okuyucu aradığını bulsun; aradığını zamanında bulsun; aradığını zamanında ve en uygun ekonomik şartlarda bulsun diye var. Kitapavrupa, okuyucu kitap-kültür dünyasında olan biteni takip edebilsin diye var. Kitapavrupa, okuyucu okuduklarını paylaşabilsin ve kitaplar hakkındaki sohbetini yapabilsin diye var.

KitapAvrupa size bir tık kadar yakın!

KitapAvrupa © 2023
© 2010-2023 Her Hakkı Saklıdır.