Öneride bulun
Toplam yorum: 6000
Bu ayki yorum: 0

E-Dergi

julia tarafından yapılan yorumlar

20.10.2013

Yorumcu ürünü kitapavrupa 'dan satın almış.
Bu tarz kitapların bu kadar çok satmasına bir anlam veremiyorum. Anlatım çok basit ve sıradan olmaktadır. Günlük konuşmalar, gündelik hayatlar ve sanırım Amerikalıların can sıkıcı ve çok fazla bireysel yaşadıkları hayata renk katan türden bir roman. Kısacası romanın bana haz verdiğini söyleyemem. Edebi bir değeri zaten yok.
11.10.2013

Yorumcu ürünü kitapavrupa 'dan satın almış.
Trabzon'u ve Nazan Hoca’yı tanıyor olmak benim nezdimde bir ayrıcalık yaratıyor olsa da gerçekten çok özel bir kitap. Hikâyenin sonunu çok merak etmeme rağmen kitabi bitirmek istemedim. Tarih, siyaset, karakterler, mekanlar ve kültürümüze ait izlerde gezinmek ve nefes almak sizi yasadığınız andan koparıp o diyarlara ve zamana götürüyor. Yazarın kalemine ve yüreğine sağlık.
20.09.2013

Yorumcu ürünü kitapavrupa 'dan satın almış.
Hiç mola vermeden okudum bu kitabı. Ve orada o köylülerle ben de yaşadım sayfalarda. Hem akıcı, hem içten, hem de köylü insanının yaşam felsefesine dair ayrıca sistemi de eleştiren, her şeyin ince ince işlendiği güzel bir kitap...
20.09.2013

Kitabı okurken siyasilerin oyunlarını, hırslarını, acımasızlığını öyle yakıcı duyumsuyorsunuz ki! Sonra da birkaç kendini bilmez, çıldırmış liderlerin bir milletin kaderini nasıl değiştirdiğini, binlerce insanın ölümünü acımasızca nasıl seyrettiğini neredeyse her sayfada okuyorsunuz. Ayşe Kulin'in en güzel eserlerinden biri bence.
10.06.2013

Yorumcu ürünü kitapavrupa 'dan satın almış.
Yazarı ilk kez bu kitapla tanıyorum. Hayat, ölüm, aşk, vermek, evlilik, çocuklar, çalışmak, neşe ve keder, evler, elbiseler, suç ve ceza...gibi yıllar boyu konuşulan, tartışılan, bir kitaba sığmayacak kadar derin konulara olumlu ve insanı iyileştiren, dinginleştiren ve oldukça yalın cevaplar verirken aynı zamanda sizi sorgulamaya ve düşünmeye sevk ediyor
KitapAvrupa © 2021
© 2010-2021 Her Hakkı Saklıdır.