Öneride bulun
Toplam yorum: 6000
Bu ayki yorum: 0

E-Dergi

seyrüsefer tarafından yapılan yorumlar

17.12.2011

Yorumcu ürünü kitapavrupa 'dan satın almış.
Mehmet Coskundeniz kitaplarindan en iyisi denilebilir... Tavsiye ediyorum.
13.12.2011

Kitap akıcı, okumaya değer. Her kesimden insan var İstanbul'da, bu kitapta da.... Buket Uzuner'i beğeniyorum ama çok otantik gelmiyor bana. Kitapta her ne kadar her kesimden insan varsa da, anlatan kişi (yazar) biraz şehirli kalmış. Karmakarışık ama oku oku bitmeyen bir kitap, akıcı ama yine de yerinde duran... Güzel bir deneyim olmasını istiyorsanız tavsiye ederim.
13.12.2011

Hayatımda duyduğum en yalın dille anlatılip aynı zamanda bor ok kadar da duygu veren şiirler yazan adam Sunay Akın. Bu ve buna yakın şiir kitaplarınin hepsini alın okuyun derim.
13.12.2011

Güzel bir kitap, okunulası; ama cok etkilendiğimi söyleyemem. Fikirler çok iyi ama bence bu kitapta birikim eksik. Yazar bu kitabı yazmadan önce biraz daha birikim yapıp daha derinlemesine kafa yorsaymış, daha etkileyici bir eser çikarmış kesin. Ama bu tür mecazi anlam içeren kitapları sevenler ve başlangıç yapmak isteyenler için ideal. Alchimist - Simyaci kitabi ile karşılaştırılması pek doğru olmaz kanımca.
12.12.2011

Yorumcu ürünü kitapavrupa 'dan satın almış.
Son zamanlarda okuduğum en etkileyici kitaplardan biri oldu AŞK. Mutlaka okuyun, kendi fikrinizi edinin. Elif Şafak, Şems ve Mevlana hakkında her ne kadar kendi fanatzilerini de işin içine katıp bir roman yazmişsa da, bu iki buyük imsanın hayatlarından tamamen alakasız bir eser değil. Kitabın kaynakçasında da hangi kaynaklara başvrudugunu belirtmiş. Bence eser sözü edildiği kadar değerli ve okunası. Hatta bi değil, birçok defa.
KitapAvrupa © 2022
© 2010-2022 Her Hakkı Saklıdır.